Skip to main content

Fotografia produktowa – dlaczego warto zainwestować? Sesja zdjęciowa stojaków do słuchawek s4audio, która zapiera dech w piersiach!

Dzisiaj mam dla Was coś naprawdę wyjątkowego – nową sesję zdjęciową produktów, nieoczywistych, prostych, a genialnych stojaków do słuchawek s4audio! Ten post będzie nie tylko pełen humoru, ale także pełen informacji na temat fotografii produktowej i jej znaczenia dla sprzedaży online.
Fotografia produktowa to dziedzina, która nie jest moją ulubiona w ostatnim czasie i robię zdjęć produktowych zdecydowanie mniej niż kiedyś. Ale te stojaki tak przykuły moją uwagę, że stwierdziłem, że zrobię wyjątek. W mojej ocenie, stojaki które zaraz obejrzycie są absolutnie przepiękne, uwielbiam minimalizm, mat i prostotę. Tu jest wszystko w jednym, w dodatku kto mnie zna to wie, że jestem muzykofilem! Wykonane z niesamowitą starannością i dbałością o detale, te produkty są prawdziwym majstersztykiem. W końcu jakże się nie zachwycić, gdy widzimy coś tak pięknego, stworzonego specjalnie dla naszych uroczych słuchawek?

Fotografia produktowa.

Fotografia produktowa to jedna z najważniejszych dziedzin fotografii, jeśli chodzi o e commerce. Dlaczego? Otóż zdjęcia produktowe mają ogromny wpływ na decyzje zakupowe klientów. Dobrze wykonane zdjęcia potrafią podkreślić unikalne cechy produktu, pokazać go z różnych perspektyw, a także sprawić, że produkt wygląda po prostu atrakcyjniej. Klienci uwielbiają patrzeć na ładne zdjęcia, dlatego inwestycja w profesjonalną fotografię produktową z pewnością się opłaci. Naszym zadaniem oprócz przygotowania zdjęć pod kątem sprzedażowym było również stworzenie materiału na którym oparta miała być nowa strona www.

5 powodów, dlaczego warto zainwestować w profesjonalną fotografię produktową.

No dobra ale dlaczego warto zainwestować w profesjonalną fotografię produktową/ reklamową, skoro coraz więcej aplikacji może zrobić zdjęcia za nas ?

  1. Wyróżnienie się na tle konkurencji – profesjonalna fotografia produktowa pozwoli wyróżnić się Twoim produktom na tle konkurencji. Skoro 90% zaraz zacznie robić zdjęcia źle oświetlone, telefonem z małą matrycą gdzie zdjęcia są płaskie.. bądź w tych 10% którzy zrobią to dobrze. Dzięki wysokiej jakości zdjęciom, Twoje produkty będą prezentować się atrakcyjniej i przyciągać uwagę potencjalnych klientów.
  2. Zwiększenie zaufania klientów – estetyczne i profesjonalne zdjęcia produktów budują zaufanie klientów do marki. Jeśli klient widzi wszędzie te same zdjęcia pobrane ze stocka, będziesz dla niego jednym z wielu, którzy ściągnęli zdjęcia od producenta z Chin. Dzięki indywidualnej i dobrze zrobionej sesji, potencjalni nabywcy mają większą pewność co do jakości oferowanego produktu i zaufanie do sprzedającego.
  3. Poprawa wizerunku marki – wysoka jakość zdjęć produktowych wpływa pozytywnie na ogólny wizerunek marki. Profesjonalne zdjęcia świadczą o profesjonalizmie i dbałości o szczegóły, co przekłada się na pozytywne odbicie marki w świadomości klientów.
  4. Zwiększenie sprzedaży – dobrze wykonane fotografie produktów zachęcają do zakupu. Wszędzie dookoła tyle zdjęć, że zwykłe nudne zdjęcia już nie sprawią że klient się „zatrzyma i spojrzy”. Przejrzyste i atrakcyjne zdjęcia sprawią że potencjalny klient z pewnością zwróci na nie uwagę. A to ułatwi klientom podjęcie decyzji zakupowej, co może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.
  5. Oszczędność czasu i pieniędzy – zainwestowanie w profesjonalną fotografię produktową może przyczynić się do oszczędności czasu i pieniędzy w dłuższej perspektywie. Dzięki wysokiej jakości zdjęciom, nie będziesz musiał ponownie inwestować w nowe zdjęcia w przyszłości, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Pamiętaj kto oszczędza – traci dwa razy. Najpierw pieniądze potem czas. Dlatego, lepiej wykonać zdjęcia raz a dobrze. Profesjonalne zdjęcia mogą przyspieszyć proces sprzedaży, co również przekłada się na oszczędność czasu.

Jak wyróżnić swoje produkty w internecie?

Pamiętaj, że w dzisiejszym zatłoczonym internecie, musimy wyróżnić się spośród konkurencji. A co może pomóc w tym lepiej niż świetnie wykonane zdjęcia produktów? To właśnie dzięki nim możemy przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zachęcić ich do zakupu.
Tak więc drodzy czytelnicy, nie ma co ukrywać – fotografia produktowa to klucz do sukcesu sprzedażowego w internecie. Dlatego warto zadbać o to, by Wasze produkty prezentowały się jak najlepiej na zdjęciach. A jeśli ktoś potrzebuje pomocy w tej dziedzinie, to zdecydowanie warto skontaktować się z profesjonalnym fotografem produktowym, który sprawi, że jego produkty będą wyglądały jak milion dolarów! 😉📸

Jeśli podobała Ci się nasza powyższa realizacja zapraszam do obejrzenia naszego portfolio fotografii przemysłowej bądź do bezpośredniego kontaktu.

Leave a Reply