Skip to main content

„Win Everything” historia polskich triathlonistów.

Agencja fotograficzna Flash Group miała ogromną przyjemność być częścią oficjalnej konferencji prasowej filmu „Win Everything”. To niezwykła produkcja opowiadająca historię polskich triathlonistów, dla których ta dyscyplina sportu jest czymś więcej niż tylko hobby. Twórcy filmu przez blisko trzy lata podróżowali po całym świecie z kamerami. Śledzili szóstkę bohaterów w ich codziennych treningach i wyzwaniach. Za realizację odpowiada m.in. ekipa WOODPECKER: Dariusz i Joanna Kabsch, Adam Rotnicki czy Anna Dywelska. Co ciekawe wśród ekspertów, odpowiedzialny również za opiekę medyczną, jest dobrze znany z pierwszej reprezentacji piłki nożnej doktor Jacek Jaroszewski.

Agnieszka Jerzyk, polska mistrzyni triathlonu.

Wśród tych niesamowitych sportowców znajduje się także dwukrotna mistrzyni świata na dystansach olimpijskich, Agnieszka Jerzyk, pochodząca z Leszna. Jej historia i determinacja są inspiracją dla wielu młodych sportowców. Udział w filmie „Win Everything” sprawił, że produkcja zyskała jeszcze większy rozgłos i uznanie. Wśród zawodników w filmie wystąpili również Agnieszka i Małgosia Nowak, Łukasz Szałkowski i Mateusz Głuszkowski.

Fotografia reportażowa.

Fotografia reportażowa to jedna z najbardziej wymagających dziedzin fotografii, której celem jest ukazanie rzeczywistości w sposób obiektywny i autentyczny. Fotograf reportażowy ma za zadanie dokumentować wydarzenia i sytuacje tak, jak one mają miejsce, bez ingerencji czy manipulacji.
W przypadku konferencji prasowej filmu „Win Everything”, fotografia reportażowa odegrała kluczową rolę w uchwyceniu emocji, atmosfery i ważnych momentów tego wyjątkowego wydarzenia.
Nasza agencja fotograficzna Flash Group cechuje się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie fotografii reportażowej. Naszym głównym zadaniem było przygotowania „obrazka”, który miał wspomóc redaktorów piszących artykuły do prasy i internetu.
Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy być częścią projektu tak niezwykłego jak „Win Everything” i że nasza praca przyczyniła się do uwiecznienia konferencji prasowej. Fotografia reportażowa to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i sposób na tworzenie pięknych i inspirujących obrazów, które będą miały wartość przez wiele lat. Fotografia reportażowa na zawsze będzie dla nas najważniejszą dziedziną fotografii. Dziękujemy za zaufanie i możliwość współpracy przy tej wyjątkowej produkcji.

Jeśli macie ochotę zobaczyć zwiastun i poczytaj – wpadajcie na oficjalną stronę filmu.

Win Everything trzymamy kciuki za powodzenie projektu!

Fotografia reportażowa!

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami fotograficznymi na Twoim wydarzeniu, skontaktuj się z nami już dziś. Jako agencja Fotograficzna Flash Group jesteśmy gotowi uchwycić najważniejsze momenty i pomóc Ci w promowaniu Twojej marki. Sprawdź portfolio fotografii reportażowej.

Leave a Reply