Skip to main content

Linkedin Local Poznań to ciekawe spotkania, które regularnie odbywają się w różnych miastach. W ostatnich latach LinkedIn stał się niezwykle ważną platformą dla profesjonalistów, służącą do nawiązywania kontaktów biznesowych, promowania umiejętności i budowania rozpoznawalności marki. Wydarzenie „LinkedinLocal Poznań”, które odbyło się w prestiżowym hotelu Puro, zgromadziło ponad 100 entuzjastów tej platformy oraz przedstawicieli biznesu. Wsparciem fotograficznym tego wyjątkowego spotkania była Agencja Fotograficzna Flash Group.

Inspirujący Prelegenci

To wydarzenie było wyjątkowe. Po ze względu na swoją skalę, po drugie dzięki trzem znakomitym prelegentom, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem związanym z LinkedIn oraz budowaniem rozpoznawalności marki.

Karil Dyrtkowski – Skarbnica Wiedzy o Google Maps

Pierwszym prelegentem był Karil Dyrtkowski, który przybliżył uczestnikom tajniki wykorzystywania Google Maps w celu pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Jego prezentacja była inspirująca i pełna praktycznych wskazówek, jak efektywnie korzystać z narzędzi lokalizacyjnych oraz AI, aby rozszerzyć sieć kontaktów i zwiększyć widoczność w środowisku biznesowym.

Mateusz Rozynek – Rozpoznawalność Marki

Kolejnym prelegentem tego wyjątkowego wieczoru był Mateusz Rozynek – właściciel agencji Brandma, który skupił się na temacie „Brand Compliance”. Jego prezentacja była poświęcona budowaniu rozpoznawalności marki i wykorzystywaniu strategii marketingowych w celu osiągnięcia sukcesu. Mateusz dzielił się praktycznymi wskazówkami i przykładami, które pomagają zrozumieć, jak skorzystać z budowy marki na LinkedIn.

Agnieszka Wnuk – Ekspertka od LinkedIn

Wisienką na torcie była była prelekcja Agnieszki Wnuk, specjalistki od LinkedIn. Jej prezentacja była pełna cennych wskazówek i trików, które pomagają skutecznie poruszać się po tej platformie społecznościowej. Agnieszka podzieliła się strategiami dotyczącymi tworzenia profesjonalnego profilu, budowania kontaktów oraz efektywnego korzystania z różnych funkcji, które LinkedIn oferuje.

Wsparcie Fotograficzne od Flash Group

Agencja Fotograficzna Flash Group miała przyjemność dokumentować to wydarzenie. Nasze profesjonalne podejście do fotografii eventowej pozwoliło uchwycić najlepsze chwile tego spotkania. Dzięki naszym zdjęciom uczestnicy mogą teraz wrócić do tych inspirujących prelekcji i chwil spędzonych z innymi profesjonalistami.

Podsumowanie

„LinkedinLocal Poznań” to wydarzenie, które dostarczyło nie tylko cennej wiedzy, ale także okazji do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dzięki Agencji Fotograficznej Flash Group uczestnicy będą mogli zachować piękne wspomnienia z tego dnia. To doskonały przykład, jak ważne jest budowanie relacji biznesowych i rozpoznawalności marki w erze cyfrowej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami fotograficznymi na Twoim wydarzeniu, skontaktuj się z nami już dziś. Agencja Fotograficzna Flash Group jest gotowa uchwycić najważniejsze momenty i pomóc Ci w promowaniu Twojej marki. Zapraszam do portfolio fotografii reportażowej.

 

Leave a Reply