Skip to main content

Fotografia wnętrz to idealne rozwiązanie dla właścicieli hoteli czy apartamentów, które ma wspomóc sprzedaż, czyli wynajem pokoi. Nie od dzisiaj wiadomo, że człowiek kupuje oczami. Co jako właściciel możemy zrobić, aby nasza oferta przebiła się przez setki innych ofert na stronach typu booking ? Świetne zdjęcia! To ich zadaniem będzie złapanie klientów, którzy sprawdzą czy oferta jest atrakcyjna.

Dziś pragnę Wam zaprezentować zdjęcia z Apartamenty Coolture . Przy tej realizacji miałem przyjemność zrobić zarówno zdjęcia wnętrz jak i architektury. Zleceniodawca miał dla nas nie jedną, a dwie sesję do przygotowania.

Przede wszystkim priorytetowo musieliśmy zająć się realizacją zdjęć architektury różnych miejsc związanych z kulturą w Poznaniu. Poznańska Opera, Brama Poznania,Okrąglak czy Stary Browar to tylko niektóre z miejsc, które wyselekcjonowaliśmy do realizacji. Ten materiał docelowo miał zostać wydrukowany w dużym formacie i pojawić się na ścianach wszystkich apartamentów. Bardzo fajnym dodatkiem była selektywna koloryzacja co dodała spójności całego materiału. Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach pokoi

Co było tutaj największym wyzwaniem? Zdecydowanie pogoda. Do każdej inwestycji musieliśmy dobrać inną porę dnia, żeby uzyskać najlepsze efekty.

Błażej Pszczółkowski, fotograf Flash Group

Fotografia wnętrz czyli nasze drugie zadanie podczas tej sesji. Gdy apartamenty były już gotowe, przyszedł czas na drugą część zlecenia, czyli przygotowanie zdjęć gotowych pokoi pod kątem zdjęć do ofert na strony typu booking itp. Tutaj największym wyzwaniem była wielkość pokoi. Tego typu przestrzenie to często wyzwanie dla fotografów. Jak z jednej strony pokazać jak najwięcej apartamentu, a jednak pokazać też przestrzeń, że nie jest ciasno. Dlatego tak ważny przy tego typu sesjach jest dobranie ciekawych kadrów oraz odpowiedniego sprzętu, który umożliwi realizację.

Ja osobiście polecam Wam Apartamenty Coolture. 3 argumenty, które sprawią, że Wasi znajomi odwiedzający Poznań miło spędzą czas ? Ścisłe centrum Jeżyć, więc świetna komunikacja z centrum. Bardzo fajni ludzie pracujący na miejscu. Nowe, odświeżone wnętrza, w których z pewnością przyjemnie będzie spędzić kilka dnia podczas pobytu w naszym mieście.

Jeśli spodobała Ci się powyższa realizacja zapraszam obejrzeć nasze portfolio fotografii architektury i wnętrz oraz do kontaktu 😉

Leave a Reply