Skip to main content

Fotografia eventowa to dziedzina fotografii, którą zajmuję się praktycznie od pierwszego dnia działalności Flash Group. Agencja fotograficzna była następstwem mojej działalności hobbistycznej, a najczęściej fotografowałem koncerty. Starałem się połączyć moje dwie pasje, miłość do fotografii i rapu. Współtworząc hip hopowy portal poznańskirap.com byłem odpowiedzialny za fotografowanie tego co działo się w tej tematyce w naszym mieście.

Gdy przyjechałem na tor Jastrząb gdzie miało odbyć się 25 lecie marki Volvo Trucks w Polsce byłem przerażony… nad torem właśnie przechodziła burza z piorunami – istny Armagedon! Po przejechaniu połowy polski trochę opadły mi ręce. Zawsze żyłem z przekonaniem – na moich realizacjach mam zawsze ładną pogodę. Na szczęście po intensywnym deszczu, po 20 minutach zaczęło się przejaśniać. Mogliśmy zaczynać 🙂

Volvo Expierience day bo tak oficjalnie nazywało się to wydarzenie, to istna gratka dla fanów motoryzacji. Od wejścia czekał ogrom atrakcji! Wystawa najlepszych projektów na oklejenie ciągników, strefa zdalnie sterowanych jeepów, punkt widokowy, czy jazda po płycie poślizgowej, a do tego wielu wystawców w strefie targów 4Poland gdzie można było obejrzeć m.in zabudowę straży pożarnej. Nie było mowy o nudzie! Przybyli goście, pełni uśmiechów byli z pewnością spełnieni i zadowoleni z przyjazdu.

Jednak największą atrakcją był pokaz jazdy przez profesjonalnego kierowce rajdowego sportowym ciągnikiem Volvo. Gratka nie lada, bo nie na co dzień można obejrzeć taki pojazd, a co dopiero takie show. Bączki, kontrolowane poślizgi, palenie opon… uff to było niesamowite!

Wieczorem, miałem przyjemność pofotografować to co lubię najbardziej, czyli koncert 🙂 Fotografia eventowa pełną gębą 🙂 Wisienką na torcie na koniec dnia było nocne show: jazda po mokrym torze ciągnikami z przyczepami przez profesjonalnych instruktorów Volvo oraz ekstremalna jazda crossowymi motorami. Trzeba przyznać, że wyskoki jak i całe show było to niecodzienne!

Miłego oglądania!

Leave a Reply