Skip to main content

Witajcie. Czas na kolejny fotoreportaż i to co niedźwiadki lubią najbardziej 🙂 Fotografia eventowa.

Dziś pragnę Wam zaprezentować kolejny event, który miałem przyjemność fotografować. Coroczny event dla klientów i dostawców miał na celu pokazanie fabryki, nowych projektów, modeli mebli jak i późniejszą integrację w Olandii. Być częścią tego projektu to ogromna przyjemność. Jak widzicie zainteresowanie fabryką i produktami było ogromne, a zaproszeni goście byli bardzo zainteresowani. A zabawa w kolejnej części dnia była szalona 🙂 Uśmiechy niezapomniane. Z firmą Balma (jak i z zaprzyjaźnioną firmą Noti) mam przyjemność pracować już ponad 5 lat. Od fotografii eventowej zaczynając przeszliśmy również do fotografii produktowej i portretu biznesowego. Atmosfera iście rodzinna jak na firmę rodzinną przystało. I właśnie taką atmosferę i współpracę bardzo szanuję i sobie cenię.

Ogromnym wyzwaniem było fotografowanie w nowym showroomie, który Balma przygotowała w swojej fabryce. Dużo punktowych „świetlików” powodwało bardzo wąski zakres mocnego światła. Stwarzało to sytuację gdy obok bardzo jasnego punktu było zupełnie ciemno. Trzeba było uważać, żeby nie prześwietlić osób na zdjęciach, żeby Ci obok nie byli czarną plamą. Ale nie ma dla nas takich wyzwań z którymi byśmy sobie nie poradzili 🙂 Ponad 10 lat w fotografii reportażowej robi swoje 🙂 Zresztą co będziemy Wam pisać, sprawdźcie sami 🙂

Jesli chcecie zobaczyć więcej fotografii eventowej to zapraszam do mojego portfolio z fotografią eventową

Fotografia eventowa

Jak widzicie zabawa była przednia, a fotografowanie szczęśliwych i uśmiechniętych ludzi to czysta przyjemność 🙂 Fotografia eventowa na tym właśnie polega. Nie na ustawianiu ludzi, namawiania ich do uśmiechu i sztucznej radości. Na przyglądaniu się, obserwowaniu i „czyhaniu” na te genialne momenty, kiedy to fotografowani pokazują na swoich twarzach mnóstwo emocji. Właśnie to uwielbiam w swojej pracy.

Leave a Reply