Skip to main content

Witamy Witamy

Szalenie miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Budimex. Naszym celem będzie przygotowywanie zapisów graficznych działań tej firmy na terenie miasta Poznań.

Na początek fotografowaliśmy osiedle wybudowane na ul. Smolnej. Zdjęcia już możecie oglądać na oficjalnej stronie powyższej Firmy.

Flash Group & Budimex

 

 

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Obecnie jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno – usługowe Budimex koncentruje się na rynku polskim. Jako generalny wykonawca działamy w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW. Jej inwestorem strategicznym jest hiszpańska firma o globalnym zasięgu – Ferrovial. Budimex SA zatrudnia ponad 4 tys. osób i osiąga roczne przychody wartości 5 mld złotych. Do Grupy Budimex należą: Budimex Nieruchomości, Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury, Budimex Danwood oraz Mostostal Kraków.

 

Poniżej prezentujemy kilka ze zdjęć osiedla 🙂

 

Leave a Reply