Skip to main content

Witajcie! Dziś chciałbym podzielić się z Wami niezwykłą sesja architektury i wnętrz, która odbyła się niedawno w samym sercu Poznania. Obiektem naszych obiektywów był imponujący budynek biurowy (klasy A) PGK, który swoją nowoczesną architekturą wkomponował się doskonale w miejską panoramę.

Fotografia architektury to niezwykle wymagający, ale równocześnie pasjonujący obszar sztuki fotograficznej. Fotografowanie hipnotyzujących budynków, intrygujących ujęć i urzekających wnętrz wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także wyczulenia na szczegóły i głębokiego uznania dla wzornictwa.

Sesja architektury rozpoczęła się od zewnętrznych ujęć budynku PGK. Jego fasada emanuje elegancją i innowacyjnością. Przy użyciu odpowiednich technik fotograficznych i obiektywów, staramy się oddać zarówno detale, jak i ogólny charakter obiektu. Ważne jest, aby przedstawić budynek w odpowiednim świetle i uwypuklić jego unikalne cechy: finezyjne przeszklone powierzchnie czy harmonijne proporcje.

Kolejnym etapem naszej sesji było skupienie się na wnętrzach budynku biurowego. Zadbaliśmy o to, aby na zdjęciach uwidocznić przemyślane aranżacje, wyjątkowe elementy dekoracyjne oraz ergonomiczny układ przestrzeni. Pozwoliło to oddać atmosferę i funkcjonalność wnętrz, które sprzyjają kreatywności i produktywności pracowników.

Błażej Pszczółkowski – fotograf

Nie zapomnieliśmy również o kontekście miejsca. Poznań, jako dynamiczne miasto z bogatą historią, stanowi znakomite tło dla fotografii architektonicznej. Umieściliśmy budynek PGK w kontekście jego otoczenia, co pozwala zrozumieć, jak doskonale wpisuje się w miejską przestrzeń i jakie wartości reprezentuje. Uzupełnieniem sesji była realizacja zdjęć z drona, co pozwoliło oddać nam skalę budynku.

W trakcie sesji korzystaliśmy z różnorodnych technik fotograficznych i sprzętu najwyższej jakości (w tym z drona). Każdy detal został starannie przemyślany, aby zapewnić klientowi wyjątkowe i piękne zdjęcia, które staną się nie tylko pamiątką, ale także skutecznym narzędziem marketingowym. Sesja architektury budynku biurowego PGK była dla nas wyjątkowym doświadczeniem. Poznań jako miasto wciąż nas zadziwia swoim urokiem i potencjałem.

Fotografia architektury wymaga cierpliwości i estetycznego oka, aby uwiecznić piękno i charakter budowli w niepowtarzalny sposób. To wspaniała dziedzina fotografii, która pozwala odkrywać piękno i różnorodność architektury w różnych miejscach na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio architektury i wnętrz i do kontaktu. Jeśli potrzebujecie profesjonalnej sesji fotografii architektury czy wnętrz. Razem możemy uwiecznić magię Waszych projektów i przyczynić się do promocji unikalnych miejsc!

Leave a Reply